MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

Temmuz 30, 2022

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon jurnal yüzlerce saat dinlenerek bucak suretünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kal ettiriyor. Eserin bu denli koygun evetğu bilindiği derunin aplikasyon ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren aplikasyon harbiden görülmeye eder. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sabah akşam geliştirilmekte ve kullanıma elan yarar bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde söz gelişi edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında harbiden görklü bir iş çızevcep insanlara en hayırlı şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle