Heets Sigara Fiyat

Nisan 12, 2023

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman belde almış olduğundan, sigaraya benzemekle beraberinde, anadan görme sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas muhtevain bir dalgalı olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak muhtevain belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece alışkatilklarını tadil etmek ve insanların daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak muhtevain anadan görme sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı muhtevain tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamele, dumanün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaplamak muhtevain belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı yüz, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi öteki duman ürünleri gibi tabilık örgücı olabileceği konusunda uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Bazı dirimlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel hastalıkları ve öteki dirimlik problemlerine illet olabileceğinden tasa etmektedirler. üste, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla beraberinde, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas muhtevain yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara gereğince daha az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.